Mladi Rus je osvojil zlato na turnirju v ZAE jiu-jitsu

Ruski športnik Yan Khokholov je na turnirju v ju-jitsu v Abu Dabiju osvojil zlato medaljo.

Dubaj, ZAE. Ruski mladinski atlet Yan Khokholov je na svetovnem prvenstvu v džiu-džitsuju v Abu Dabiju osvojil zlato medaljo. Poroča se, da se je Rus boril v utežni kategoriji do 45 kg in v zadnjem boju premagal športnika iz Kazahstana Bekzhan Zhamanbai.

Skupno je na turnirju med mladinci Yan Khokholov v petih borbah dosegel pet zmag: v dveh je bila zmaga podeljena na točke, v treh - za učinkovito izvedbo boleče ali zadušitve ali nadzora s strani udeleženca, kar je privedlo do predaje nasprotnika.

Skupno je ruska ekipa na mladinskih svetovnih prvenstvih osvojila 18 zlatih, 14 srebrnih in 19 bronastih medalj v vseh starostnih in težjih kategorijah. Prvenstvo v jujitsuju se nadaljuje. 23. in 24. aprila odrasli športniki tekmujejo v areni Mubadala.

Oglejte si video: Jala Brat x Buba Corelli - Klinka Official Lyric Video (April 2024).